Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy finomabb a rántott...

Hogy finomabb a rántott fagyi? Dupla panírral (Kókusz-tojás-prézli-tojás-prézli), vagy palacsinta tésztásan?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is!
2011. aug. 8. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
még nem hallottam erről, de sűrű palacsintatésztásan csinálnám. az elsőt nem is tudom, hogy lehet kivitelezni
2011. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
láttam már receptet az első változatra, de fogalmam sincs, ezt tényleg meg lehet csinálni? érdekes desszert lehet, kipróbálnám:) a "józan paraszti eszem" a palacsinta tésztát mondaná
2011. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is a palacsinta tésztát próbálnám ki.
2011. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
rántott fagyi,ne vicceljél már..
2011. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

utlosó:

[link]

2011. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kétszer is megnéztem,nem hiszem el,komolyan!
2011. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pedig elhihetnéd.
2011. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

azaz! Én is ezt a videót néztem!


Palacsinta tésztás lesz!

Megírom, hogy milyen lett!

Tészta a hűtőben, fagyi a fagyasztóban gombócokra szedve...

A Rumos csoki öntet már elkészült :D

Legfeljebb elolvad a fagyi sütés közben de nem gondolom, hogy úgy rossz lenne! Sőt! Biztos úgyis finom!

Drukkoljatok!

2011. aug. 8. 17:36
 9/12 A kérdező kommentje:
A panírozós úgy müködik, hogy villával csinálod és nem érsz a fagyihoz mert akkor már olvad is!
2011. aug. 8. 17:37
 10/12 A kérdező kommentje:

uhh...


NAGYON NAGYON JÓ VOLT!!! ÉS NAGYON LAKTATÓ!

OLYAN VOLT MINT A VIDEÓBAN!

Nem győztem sütni, olyan gyorsan ették a vacsora vendégek! Sorban állás volt! Megkérdeztem, hogy ki kéri a következőt egyszerre két tányért is nyújtottak!

A 16 hónapos fiam tetőtől talpig tiszta csoki volt :D a homloka, az álla, az orrába is került egy kicsi :D


Sűrűn lesz ezek után!


Nagyon egyszerű!


A kétkedőknek:

Nagyon sűrű palacsinta tészta, kőkemény fagyi gombócok (reggel tettem Őket a fagyóba, és este sütöttem)

Forró olajba (tésztát cseppentettem bele hogy jó-e már)

egyesével pakoltam, hogy ne hűtse ki az olajat!a palacsinta tésztából úgy vettem ki hogy egy kést szúrtam bele és egy villával toltam le róla. kb 20-25 másodpercet sütöttem de addigra már lebegtek is az olajban!

Tele vagyok...

2 gombócot tudtam enni...

2011. aug. 8. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!