Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nyersen lehet enni lisztet?

Nyersen lehet enni lisztet?

Figyelt kérdés
Ha felfőzés nélkül adom a főzelékhez azt úgy nehéz megemészteni?
2011. aug. 12. 12:24
 1/7 Futurare válasza:
lényegében akkor nem lesz bajod
2011. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bajod nem lesz tőle, csak a funkcióját veszti el. (sűrítés)
2011. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
és rossz az íze
2011. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, én azt hittem magában kanalazod a lisztport magadba. Mert én néha ráfanyalodok... Meg lehet enni, csak ha gyakran csinálja valaki, akkor nem tudom mikor tömítődik el a ragaccsal...

Főzelékben meg már nem magában van, pláne ehető.

2011. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

keverd ki a lisztet egy kis vízzel (tejjel)csomómentesre

és úgy keverd az ételhez. 1 perc alatt besűrűsüdik,nem hiszem , hogy az a főzési idő zavarna.

de az én gyerekeim imádták enni a nyers gyúrt tésztát, a nyers nokedlitésztát, szóval semmi gond.

csak szárazon natúr nem tudom elképzelni, hogy valaki megegye, és még élvezze is:))

2011. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát bajod nem lesz tőle,de 1x úgy csinálták a szüleim és furcsa volt az íze..Többet nem nagyon szeretnék olyan főzeléket enni >.<
2011. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek koromban ettük úgy a tojás sárgáját, hogy kikevertük porcukorral, és egy kis liszttel, és úgy ettük nyersen. Jó volt,semmi bajunk nem lett tőle.
2011. aug. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!