Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a legfinomabb tészta...

Melyik a legfinomabb tészta pörkölt mellé?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 15:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nokedli, tarhonya, ha erre nincs lehetőség akkor inkább rizs, mint valami kifőtt tészta.
2011. aug. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy én nem eszem meg a nokedlit és társait, pedig original magyar vagyok.

Sőt, nem eszem meg csak a szárnyasokat, halakat és tengeri herkentyűket, ergo nem szeretem az igazi marhapörköltet, a gulyáslevesben sem eszem meg a húst. Folytassam még? :)

A paprikás csirkét is csak csigatésztával eszem meg. Ettől nem vagyok igazi magyar? Hagyjuk már ember... :D

2011. aug. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Milyen egyöntetű a nokedli.

Én nagyon régen ettem, és úgy emlékszem, hogy bár finom, valahogy mindig hiányérzetem volt miatta. Évek óta inkább szarvacskát eszem, bár van spagetti is, és csőtészta is. A durumtésztát is próbáltam, de nálam nem aratott sikert. Vágyom a változatosságra. Azért tettem fel a kérdést, hogy úgy induljak neki vásárolni a következő tyúkpörkölthöz. Csak elfelejtettem odaírni a húsféleség nevét, bár nem biztos, hogy oszt vagy szoroz az eredményen.

Köszönöm a válaszokat, ha valami a kérdésre talál, jöhet még. :)

2011. aug. 22. 11:58
 14/17 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy nem vagy igazi magyar? :)

Csak ált. a magyarok nokedliznek vagy tarhonyáznak. :)

Neked más az ízlésed, ennyi. Ha mindenkit egyformára teremtettek volna meg, mindenki Jóska lenne.

2011. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

11:58


:):)

Jóska levelet hozott a posta.


Nekem egyébként mindegy, hogy mivel eszem a pörköltet, csak ne rizs legyen.

pl. a birkapörkölthöz csakis sós vizben kifõtt krumplit adnak, legalàbbis én igy ismerem.

2011. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

az én férjem pedig a körömpörköltet kizárólag friss kenyérrel:))

ez abszulút ízlés dolga, senkit sem lehet megszólni azért, ha mással eszi, mint a "többség".

mindenki egye, amivel szereti:))

egy jó kis tyúkpörkölt mellé én azért nokedlit szeretnék

enni...

hú, de megenném most!

2011. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nokedli
2011. szept. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!