Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit süssek Anyukám szülinapjára?

Mit süssek Anyukám szülinapjára?

Figyelt kérdés
A neten nagyon sok receptet néztem már,de én azt szeretném tudni,hogy nektek milyen bevált receptjeitek vannak,legfőképpen mentás vagy/és csokis édességeket keresek,de nagyon :))) Ha lehet linket is küldjetek :)
2011. aug. 24. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy miket szeret anyukád enni, miféle édességeket. Van aki a vajas krémes sütikért bomol, van aki a főzött krémesért, van aki a kelt tésztákért, stb...


Ha olyan anyád van, mint nekem, akkor TORTA legyen mindenképp. Mert anyám szerint szülinapra torta dukál. És még ha egy torta receptje van megcsinálva szögletes formájúra, az sem szülinapra való. Ezen én ki vagyok akadva, de anyám ilyen háplis. Tiedet te ismered. :-)

2011. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De ami nekünk sláger:

Csinálsz piskótalapot - mondjuk 2-t (egyik lehet csokis is). Megvárod, míg kihűl, apró darabokra tépkeded, egy jénaiba teszed. Főzöl ki annyi csokipudingot, h bőven legyen rajta, összekutymolod, és be a hűtőbe.

Tehetsz bele gyümölcsöt, darált diót is.

2011. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezzel tarolni fogsz!

[link]

2011. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha anyud After Eight rajongó, szrintem ez a torta nagyon tuti: [link]
2011. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szereti a keserű csokit, akkor van egy eszméletlen keserű csoki receptem! :) Mentával díszítve gyönyörű... ^^
2011. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!