Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írnátok sós muffin alapreceptet?

Írnátok sós muffin alapreceptet?

Figyelt kérdés

Édes változatból ismerek, de sóst még sosem csináltam.Virsliset szeretnék, de nem tudom az adagokat.

Köszi a segítségeteket!


2011. aug. 24. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Lehet keresgélni. :)

2011. aug. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az első válaszadó jót írt, olyat csináltam egyik nap és finom lett!!
2011. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is van egy krumplis-baconos muffinreceptem, tulajdonképpen saját fejlesztés:))

két krumplit kb 40 deka hájában megfőzök, lehűtök és lereszelek.

10 dk füstölt szalonnát, vagy sonkát apróra vágva egy pici zsíron kiolvasztok, és megdinsztelek rajta egy kisebb fej apróra vágott hagymát.

egy tálban felütök 3 tojást, teszek bele egy deci olajat

2 bögre lisztet (kb 40 deka )egy sütőport egy kis delikátot, borsot, a reszelt krumplit és a hagymás szalonnát.átkeverem az egészet, jó sűrű nokedlitészta szerűnek kell lennie.

én szilikonformába töltöm 3/4-ig, mgszórom reszelt sajttal

és jó forró sütőben 10 percig sütöm, de ekkor visszaveszek a lángból, hogy a közepe is átsüljön.itt is jó a tűpróba.

20- 22 db lesz belőle.

arra gondolok, hogy a szalonnát ki lehet váltani füstölt virsli darabokkal is.

nagyon finom, mi tartalmas levesek mellé (gulyás, babgulyás)pogácsaként fogyasztjuk.

üdv.

2011. aug. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

bocsi, most olvastam vissza a receptet, egy bögre tejföl, vagy kefír is kell bele.

valahogy megéreztem, hogy kimaradt:))

2011. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!