Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írnátok tésztasaláta recepteket?

Írnátok tésztasaláta recepteket?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van a neten sok, de engem már kipróbált, hétköznapi hozzávalókkal rendelkezők érdekelnének. Köszönöm.
2011. aug. 31. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Lilahagymát karikákra vágni,zöldpaprikát szintén. Ecetes salátalével leönteni. Vegyes zöldséget kevés bazsalikommal megpárolni. Penne tésztát megfőzni. Ezt a salátával összekeverni. Majonézt sok tejföllel ráönteni. Felvágottat,sonkát,sült hús maradékot apróra vágva belekeverni. Legalább néhány órára behűteni.
2011. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

öntete: 1 nagy doboz tejföl, 1 kis tubusos majonéz, 1 kis hagyma apróra vágva, só, bors, cukor, 2 ek mustár, kevés ecet


bele: fél csomag penne tészta megfőzve (ne főzd túl, mert akkor undorító lesz a saláta),

kis kockára vágva: 1 kígyóubi, 2 kaliforniai paprika (piros, sárga), 15 dkg sajt


én ennyit szoktam beletenni, nagyon szeretjük, minden grillezéskor csinálunk, de vacsorára sült hús, fasírt mellé is isteni

ha magában eszitek, karikázhatsz bele virslit


ez kb bő 4 személyes adag

2011. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Virslit (füstli)megfőzöm,elkarikázom,lilahagymát elkockázom.Tejfölt,majonézt,mustárt,pici olajat elkeverek,bele a virsli,a hagyma,elkockázott sajt (nem rontja el a füstölt),kukorica és a kifőtt tészta.Ha van maradék sülthús,vagy bármilyen felvágott (párizsi,sonka) minden jó bele.Én ezt hidegen eszem.
2011. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 cs szines teszta kifozve, 2 paradicsom kockazva, 2 kaliforniai paprika kockazva, 1 fej lilahagyma aprora vagva, so, bors, majonez, mindent alaposan osszekeverni, lehuteni, hogy erjenek az izek.
2011. szept. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!