Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szilva lekvart fozok. Tehetek...

Szilva lekvart fozok. Tehetek bele barackot is? Talal a ket gyumolcs?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tenni,tehetni persze tehetsz bele,ha szereted az ilyen gyömölcsmixes lekvárokat,de szerintem csinálj tisztán is,mármint tisztán szilvát is meg tisztán barackot is,és mixet meg ne sokat csinálj,hátha nem jön be a vegyes.Ez esetben még mindig lesz mit megeszegetni kenyérre, gombócba, derelyébe, tésztára,sütibe,vagy ahova szánod.Mondtam pár elkészítési ötletet is.
2011. szept. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt:) vegul nem tettem bele. most fozok eloszor lekvart ugyhogy kivancsi vagyok a vegeredmenyre.remelem jo lesz.
2011. szept. 4. 11:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is tehetsz bele, de a nagyobb része maradjon csak szilvás! :)

Egyébként ezen a "talál a két gyümölcs?"-ön jót mosolyogtam. :DD

2011. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
miert mosolyogtal? olyan kezdo vagyok meg s eleg nehez egyedul beletanulni a dolgokba..sajnos helyettem nem csinalj meg sem anyuci sem a nagymama...
2011. szept. 4. 17:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért mosolyogtam, mert még nem hallottam, hogy valaki az "összeillik" helyett azt mondja "talál". :D Gondolom nem magyarországi vagy...:)
2011. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ja:) akkor mostmar ertem. es igazad van, nem vagyok magyarorszagi:P amugy esetleg valami tipp kajszi barack lekvar fozesehez? valamivel fel lehet dobni egy picit?
2011. szept. 6. 14:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. :)


Ezekhez mit szólsz? :

[link]

[link]


Bár erre:

[link]

őszibarackot ír a recept, de szerintem sárga(kajszi)barackkal sem lenne rossz. :)

2011. szept. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Esetleg ez: [link] ?

Bár szerintem ez elég extrém. :D

2011. szept. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!