Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkemellből mit készítenétek?

Csirkemellből mit készítenétek?

Figyelt kérdés
Olvasom hogy sokan főve eszik. De azt meg hogy? Csak vizbe meg kell főzni és kész? Hogyan kell ízesíteni? Gondol akkor víz ízű lesz. Van itthon sok csirkemell, de ma sem ettem azt , mert fogalmam sincs hogy mit készítsek belőle. A tejszínes csirkemellet meg már unom, mert mindig azt ettem az elmúlt 9 hónap alatt.
2011. szept. 6. 20:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

kedves utolsó:


én úgy szoktam hogy a csirkemellett besózom, egy tespit alufóliával kibélelek, alá öntök egy pici vizet(2-3 ek) majd a gyümölcsöt rávágom és rászórok kis fahéjat

nagyon finom, édes ízű lesz-főleg baracckal, almával, körtével, de próbáltam már sárgadinnyével, sült banánnal is ezekkel is finom

jó étvágyat hozzá

2011. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ezek a gyümölcsös elkészítések nagyon finik tudnak lenni. én még ismerek exotikusabba is, azt is kipróbálhatjátok:

Mangóval, vagy ananásszal, ugyanúgy sütöbe egy nagyon kevés sovány reszelt sajttal. nyam...nyam

2011. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Megcsináltam a fahéjas almás csirkemellet...úristen...ha ettetek finomat,áhh kegyetlen finom :P


Azt hiszem egy jópár napig ez lesz az ebédem:)

2011. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!