Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol tudnék ilyen sütemény...

Hol tudnék ilyen sütemény díszeket venni?

Figyelt kérdés

[link]


Nem csak erre az egy képre, az összesre gondolok. A színes cukorkákra, és a beleszúrkált díszekre is szükségem lenne, legalább is hasonlókra. Pesti vagyok.


2011. szept. 12. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Színes cukorkák a Tescoban is kaphatók. Egyéb dísz időnként az Aldiban is van.

De cukrászkellékeket áruló üzletben sok félét kaphatsz.

2011. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy veszel tömbmarcipánt és megformázod belőle. Ételfestékkel, gyümölcslével tudod színezni.
2011. szept. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket pl épp a Sugar-ban :D
2011. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De minden vehető kinn van az oldalon, ezek nincsenek, azért gondoltam, hogy akkor nem. Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 12. 19:15
 5/9 tetro ***** válasza:
63%
ilyeneket a Sugarban tudsz venni. Viszont a Sugar iszonyatosan drága. Inkább az Ázsiaboltba menj a fővám téren. Több cuccuk van, és jóval olcsóbbak. A marzipánt szerintem házilag nem tud beszínezni.
2011. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy ez a link, nem arra a képre mutat, amelyikre szerettem volna, hanem az elsőre. Nem értettem miért írja mindenki a marcipánt, amikor gyűlölöm. Azokra a süteményekre gondoltam, amik színes apró cukorkákkal vannak megszórva, és műanyag szívecskékkel, feliratokkal díszítve. Ázsiabolt? Ez az Ázsiacenter lenne?
2011. szept. 12. 19:22
 7/9 tetro ***** válasza:
nem, ez az Ázsiabolt a Vásárcsarnok alagsorában. ez az a hely a városban, ahol mindenki megfordul néha, aki nem csak pörköltet meg rántott húst készít :D
2011. szept. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még csak 13 vagyok, nem készítek sem pörköltet, sem rántott húst.
2011. szept. 12. 19:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért írják, mert a díszek java marcipánból van....


20N

2011. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!