Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Letudná nekem valaki írni egy...

Letudná nekem valaki írni egy sima chilis bab receptjét bográcsba 30 személyre? (darált hússal)

Figyelt kérdés
Kerestem neten mindenhol de elég hülyeségeket találtam....
2011. szept. 15. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Mekkora ötlet! Köszi!

Receptet én sem tudok, majd valahogy:)

2011. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 5 kiló darálthúst, és 5 kiló babot használnék 30 emberhez. 1 kiló szalonnát kisütnék zsírjára, majd 5 kiló hagymát megpirítok rajta. Majd ízlés szerint paprikázom borsozom (kb:3-3 pupozott evőkanál). Rárakom a húst majd nem csak fehéredésig sütöm, hanem egy kicsit azt is megpirítom, majd mehet rá a beáztatott bab. Fokhagymát és csilit félidőnél raknék bele. Egyéb hozzávalókat fél órával a vége előtt raknék bele. (nálunk néha van benne kukorica, borsó, gomba, paradicsom, darált fokhagyma) Ui: A csilit ne sajnáld, én mindig keveset rakok bele!
2011. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szívesen XD

És köszönöm szépen :D

2011. szept. 15. 20:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, a lényeget elfelejtettem. 3deci finom vörösbort is hozzáönthetsz a húshoz a sütés elején! Szerintem finom pikáns aromát ad neki.
2011. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!