Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen levest főzzek krumplist...

Milyen levest főzzek krumplistészta mellé?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen tartalmas levest, pl gulyás leves, zöldbab leves, gomba leves, frankfurti (virslis) leves, májgombóc leves, ragu leves...
2011. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Isteni bableveset lehet főzni pl. tarka vagy fehér bab konzervből, ha előtte a belevaló zöldségféléket megfőződ,berántod és esetleg teszel bele kolbász és összefőződ egy rövid ideig a konzervbabbal. Két főre elég egy doboz bab.Kb 25-30 dkg. Erős paprikával emberesebb. Jó étvágyat !
2011. szept. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csirkemelles-zöldséges ragulevest,

Gyümölcslevest,

Tejfölös karfiollevest,

Zöldborsólevest csirkeaprólékkal,

Fokhagyma krémlevest (ehhez jó a tészta kifőző vize),

Tyúkhús- vagy marhahús levest.

2011. szept. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
valami husos levest
2011. szept. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Lényeg, hogy ne legyen paprikás, mint a krumplis tészta és túl nehéz sem, mivel szerintem a krumplis tészta sem egy könnyű étel, valamint ha a krumplis tésztához savanyúságot esztek, akkor a leves ne legyen tejfölös, vagy tejszines.
2011. szept. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
92% MNilyen krumplis tésztára gondolsz ,mert az eredeti csak tészta, darabosra összetört kicsit hagymás krumplival.. A másik az un grenadilmars, ami paprikás- krumpli összetörve és nagykocka tészta
2011. szept. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hagymás pirospaprikás tört krumplisra gondoltam, én még csak ilyet ettem (láttam), van olyan is ami nem paprikás?
2011. szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
Bizony van és az szerintem sokkal-de sokkal jobb ízű.Már leírtam az összetevőit.
2011. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!