Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Zödség krém leves? Milyen...

Zödség krém leves? Milyen zöldségeket tegyek bele?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármit, amit szeretsz, a leveszöldségek egymással tökéletesen kompatibilisek. Lehet répa, zöldség, zeller, karfiol, karalábé, brokkoli, krumpli... ami van otthon, az mehet bele bátran :)
2011. szept. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En pl. a gulyas levesbe belefozok, egeszben zold paprikat es paradicsomot, s zellert, amikor ez megfott, turmixolom, es igy mar kremszeru levest kaptam. Tehat a tobbi zoldseget es hust hagyom, csak ezt pepesitem.
2011. szept. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A brokkolit kiegészítem krumplival - kb negyede arányban. Pépesítem, fokhagymával ízesítem, és elméletileg főzőtejszínt kéne hozzáfőznöm, de mivel nem bírja a férjem gyomra, knorr vagy Maggi zacskós brokkolilevest keverek hozzá.

Pirított kenyérdarabkákat eszünk hozzá, finom és gyors.

2011. szept. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön a brokkoli-sárgarépa-hagyma, de csak a zellerkrémlevest is nagyon szeretem.
2011. szept. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

fehér répa.sárgarépa,borsó,karalábé,és zeller,van itthon.


Köszönöm a válaszokat!!!!

2011. szept. 20. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!