Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egy kis fej káposztából mit...

Egy kis fej káposztából mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat amihez nem kell hús és nem paradicsomos káposzta. :)
2011. okt. 2. 01:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
káposztás rétes, párolt káposzta, káposztás kocka, lucskos káposzta, káposzta saláta
2011. okt. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Elso jokat irt, + en szeretem nyersen is :)
2011. okt. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
főzelék, úgy, mint a kelkáposztát krumplival, kis köménnyel, fokhagymás rántással. finom.
2011. okt. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

a leveleket megfőzni sós vízben, majd a vastag ereit kivágni. rizses-gombás-fűszeres töltelékkel megtölteni, két végét bedugni.

egy jénaiba sorakoztatni őket, majd tejföllel leönteni, esetleg reszelt sajttal megszórni, sütőben megsütni.

2011. okt. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

En kinait szoktam csinalni :)


Oliva olajon megfuttatni fokhagymat, hagymat, sargarepat meg a kedvenc zoldsegeidet. A kaposztat felszeletelni, majd belevagni a zoldseges mix-be.


Fuszerek: so, bors, pici chilli, gyomber. Adhatsz hozza egy kis vizet is, addig fozni/parolni, ameddig a kaposzta lepunnyad :)


Rizzsel esszuk, s nagyon fini. Kb. 15 perc az elkeszitese.

2011. okt. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
PS: S nem kell az egesz fejet belevagni, eleg kb. a negyedet ...
2011. okt. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hamis tökfőzelék-. Megfőzöd sós lében, és berántod tejfölös rántással. Sok kapor, ecet, cukor. Én sokszor csinálom, ha már nincs gyalult tök a piacon.
2011. okt. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!