Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nagyon hiányzik majd a hagyma...

Nagyon hiányzik majd a hagyma a töltött káposztából?

Figyelt kérdés
Most láttam meg, hogy nincs itthon, de a babám meg most aludt el, boltba se tudok elszaladni. Nagyon feltűnő, ha nem lesz benne?
2011. okt. 1. 08:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nem fog hianyozni. En alapvetoen nem is teszek bele.
2011. okt. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
81%
Menj boltba, ha felébred a Pici. Nagyon fog hiányozni a hagyma. Kell a szaftjába is, és a töltelékbe is. Ha már nekiállsz egy ilyen nem egyszerű ételnek, szerintem add meg a módját.
2011. okt. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
74%
Szerintm igen, jó kis pörköltszaft nem az igazi hagyma nélkül. Nem tudsz kérni szomszédtól?
2011. okt. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
51%

"Menj boltba, ha felébred a Pici." gondolom, addig akar főzni, amíg alszik a gyerek ;)


szomszédokkal hogy állsz? 2 fej hagymát biztos adnak, ha van pár normális szomszéd, de szerintem is simán lehet nélküle csinálni

2011. okt. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
65%

"Évajuli válasza:


Szerintm igen, jó kis pörköltszaft nem az igazi hagyma nélkül. Nem tudsz kérni szomszédtól?"


milyen pörköltszaft kell a töltött káposztához???????? :-o o.O

2011. okt. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Igen, jól írták, addig kellene megcsinálni, míg a fiam alszik. Sajna nemrég költöztünk, szomszédokat nem nagyon ismerem, meg nem is szeretném őket szombat reggel zargatni...
2011. okt. 1. 08:33
 7/36 anonim ***** válasza:
57%
Kedves 77%-os. Már régen figyelem a "munkásságodat". Hát elég káros! Igen is hagyma piritással kezdődik a káposzta felkészitése, és a töltelék is megkivánja. Főzz pattogatott kukoricát, ne káposztát.
2011. okt. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
39%

Elso vagyok. Olvasd el, aztan donts. Remelem, segit.

www.tutireceptek.hu/toltott-kaposzta

2011. okt. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
70%

"Kedves 77%-os. Már régen figyelem a "munkásságodat". Hát elég káros! "


?????? konkrétan mi a bajod velem? :-o amellett, hogy kb 5000 77 %-os emberke van itt, mind a kategória, mind az általános toplistában elég elől szerepelek, úgyhogy nem nagyon értem pont velem mi a bajod, bár amúgy tojok is rá - amúgy kösz a figyelmet - amúgy meg minden túlzás nélkül állíthatom, hogy jól főzök ezt a volt munkaadóim is meg tudják erősíteni, ugyanis a munkámhoz tartozott ;)


"Igen is hagyma piritással kezdődik a káposzta felkészitése, és a töltelék is megkivánja. Főzz pattogatott kukoricát, ne káposztát." - semmiféle pörköltalapot nem teszek semmilyen fajta töltött káposzta verzióba, amit ismerek (ez kb 6-7 féle)


a pörköltalap meg tudtommal nem hagyma pirítva ;)

2011. okt. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
50%
Mi soha nem rakunk bele semmilyen hagymát, nálunk anélkül készül a töltött káposzta. Nekem is kisgyerekem van, tudom milyen ez a helyzet. Szerintem vágj bele nyugodtan, finom lesz az eredmény, ne aggódj!
2011. okt. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!