Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen édességeket szoktatok/f...

Milyen édességeket szoktatok/fogtok készíteni Húsvétkor?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
pont ma vettük meg Kiskegyed-receptújságot (a neve azt hiszem Kiskegyed konyhája,de nem akarok hülyeséget mondani), abban találtam egy nagyon jó sajtos-sonkás fánkot,azt biztosan megsütöm,ezen kívül mézeskalácsot szoktam sütni,de színes apró tortadarával szórom meg,mikor rákerül a cukormáz,és nem fenyővaszaggatóval vágok ki formákat,hanem virág alakúval... :D ennyire lesz sajna időm a munka mellett. édesanyám meg kakaós fonott kalácsot süt azt hiszem,vagy esetleg pogácsát.
2011. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
fenyőfaszaggatót akartam írni,bocsánat! :D
2011. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

mi ezt tuti.. hogy lesz-e még más nem tudom, de ez fix hogy lesz :)

2011. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
14:37-es! :D Édesanyám nagyon sokszor süti ezt a kókuszos csigát,imádom! :D Lehet ráveszem,hogy húsvétra is ez legyen!
2011. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap próbáltam ki egy raffaelló receptet,nagyon finom lett,igy husvétra is megcsinálom

havas hegycsúcsot és kinder buenót fogok még,és lehet megpróbálkozok egy eszterházi tortával,majd időfüggő lesz


mivel husvét rokonlátogatásból fog állni,és a szülők és nagyszülők is a régi hagyományos sütikat sütik ezer éve,igy én viszek egy kis változatosságot bele ezekkel

2011. márc. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy piskótatekercset. :)
2011. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

sonkás, sajtos, tepertős pogácsát

kenyérben sült sonkát

mákos, diós-rumos, gesztenyés-mazsolás bejgli

aszalt gyümölcsös fonott kakaós kalács

sajtos, szezámos rudak

krémest, lekváros linzert, gyümölcsös piskótát

nagy a család és sokan is jönnek:)

2011. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk lesz fonott foszlós kalács,kókuszkocka,somlói galuska,sós rudacskák meg azt hiszem eper torta.
2011. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 30. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!