Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főztetek életetekben...

Mit főztetek életetekben először? És hogyan sikerült?

Figyelt kérdés
Én spagettit akartam és elfőztem...nagyon xarul érzem magam.
2011. okt. 15. 14:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazi főzésnek talán a sajtos,tejfőlös tészta számít.

Ne aggódj,mamám a mai napig oda égeti mindig a pudingot. Következőleg biztos sikerülni fog a tészta neked is mostmár tudod hol rontottad el és következőleg sikerülni fog,hajrá. Gyakorlás teszi a mestert!!!

2011. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
11 évesen apukámat akartam meglepni pudinggal. Elkészitettem beraktam a hütöbe amikor haza jött odadtam neki . Megette,agyon dicsért: Majd évek mulva elszolta magát életében nem evett még ilyen rosszat. Kiderült ,hogy a főzös pudingot simán kikevertem . Igy tettem be hütöbe. Azota már megtanultam főzni. Lehet ha akkor apukám nem dicsér meg és elmondja,hogy milyen rossz volt. Soha többet nem vettem volna fakanalat kezembe.
2011. okt. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
makarónit és isteni finom lett :)
2011. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
kb 11 évesen az osztálytársaimmal tejberizst - egész jó lett
2011. okt. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Néger kocka nevű sütit,nagyon jó lett!:)
2011. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Ne érezd magad xarul, az ember még 20-30 évi kuktáskodás után is ront el dolgokat. Az elfőtt spagettit a mártással berakhatod tepsibe, jól megszórod sajttal és megsütöd, akkor nem érződik, hogy szétfőtt.
2011. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Utolsó, örvendek, hogy neked egyből sikerült.

Én is mérgemben azt mondtam, hogy inkább nem eszek főtt ételt, mintsem megint nekiálljak főzni. Anyum nyugtatott, hogy semmi gond, egyből nem sikerülhet, de én tudom, hogy béna vagyok ehhez.

2011. okt. 15. 14:40
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát az első pudingjaimra és tésztáimra már nem emlékszem, úgyhogy az első komoly főzésnek a sült csirkét venném. Előtte nagymamámtól vettem egy 'leckét' és másnap rögtön megcsináltam és mivel hasonlított a nagymamáméra (persze csak nagyon távolról, ő egyszerűen istenien főz) ezért finom lett. :) Mellé csináltam rizst és talán főtt krumplit is és utána gyümölcssaláta volt.
2011. okt. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hupsz...utolsó=14:36
2011. okt. 15. 14:41
 10/14 anonim ***** válasza:

Pudingot, virslit, rántottát gondolom nem kéne idevenni.


Nem emlékszem, de valószínűleg húsleves volt, vagy rántott hús, esetleg pörkölt... Valami ilyesmi tipikus vasárnapi étel lehetett. Kb. 17 évesen.


Könnyebbeket persze már azelőtt is készítettem (a már említett rántotta és társai, vagy rizs, tejfölös tészta, ilyesmi).

2011. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!