Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Érdemes Karácsonyra Bébi...

Érdemes Karácsonyra Bébi pulykát venni?

Figyelt kérdés

Nekem elméletileg 1 db 5kg beférne a sütöbe.. Csinálta már valaki. Van valami trükkje,hogy finom omlos legyen???


Köszönöm a válaszokat:


2011. okt. 17. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem sütnék csak azért, mert külföldön hagyomány, itthon meg trendi, nem szeretem a pulyka ízét és nem is ennénk meg 5 kiló húst. Annak se örülnék, ha anyukámnál ez lenne, mikor megyünk, sokkal többre értékelem a megszokott karácsonyi menüt a kedvenceinkkel.
2011. okt. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt csinálok 20 éve,mert a "gyerekek" ragaszkodnak hozzá. Pácolom 3-5 napig ecetes pácban,majd megtöltöm valamivel (májas, gombás) és sütöm. Közben sörös mézzel kenegetem.Finom omlós lesz,másnap elfogy a maradék majonézes salátával
2011. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én imádom a pulyka husit, főleg a combot! Egészet még nem vettem, a sütöm nem 100-as, emiatt nem merném bevállani az egészben sütést.

Combot fogok sütni (imádom), párolt lilakáposztával! Isteni lesz:)

2011. okt. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha sütnék egyben (de nem sütök) akkor is úgy csinálnám, mint amikor csak combot-szárnyat sütök:

Előző nap besózom, fűszerkeverékkel megpörgetem, a vastagabb húsrészeket megtűzdelem fokhagyma-girizdekkel. Majd a sütőben fólia alatt először megpuhítom, utána fólia le, és piros-ropogósra sütöm. Közben néha-néha a saját levével (zsírjával) meglocsolgatni.

2011. okt. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!