Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a külömbség a főzőtejszin...

Mi a külömbség a főzőtejszin és a habtejszín között? Többi lent

Figyelt kérdés
Joghurt tortát szeretnék csinálni, amihez habtejszín kell recept szerin, lehet-e helyettesíteni főző tejszínnel, mert csak az van itthon.
2011. okt. 25. 13:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
13:42-es a habbá vert tejszínt nem kell melegíteni semmivel...ez alap :p...
2011. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Kedves okoskodó 75 %-os. Képzeld már kb 100X megcsináltam ezt a tortát, és biztos lehetsz benne, hogy nem kell habbá verni a tejszínt! Amúgy kösz a választ, rengeteget segítettél. A többieknek köszönöm!
2011. okt. 25. 13:46
 13/20 anonim ***** válasza:
13.42. vagyok, szeretném ha elküldenéd nekem ezt az általad már 100-szor elkészített torta receptjét, mert olyat, hogy egy krémhez összemelegítjük a joghurtot, a zselatint , a cukrot és a tejszínt (és az annyira jó, hogy érdemes 101. alkalommal is elkészíteni!)no, ez már az én érdeklődésemet is felcsigázta. Hiába, no, lehet még új a nap alatt.
2011. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A konkrét recept ismerete nélkül azt mondom, hogyha nem kell habbá verni a tejszínt akkor helyettesítheted nyugodtan főzőtejszínnel.


Üdv!

2011. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Látom kötöd az ebet a karóhoz, pl. itt egy recept...ha ennyire nem értesz hozzá az nem szégyen, de ne kötekedj akkor :). Szép napot.


[link]

2011. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Továbbra is kötöm, mert ebben a receptben eleve főzőtejszín van megadva.
2011. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Kedves 13.42-es íme a recept:

2 db nagy natur joghurt, 8 evőkanál cukor , 1 db 25g-os zselatin, a db habtejszín. Ezeket csomómentesre kikavarod, és összemelegíted. Majd formába öntöd, és dobálsz bele gyümölcsöket(málna, eper stb tetszés szerint)és beteszed a hűtőbe. Nekem a gyerekeim imádják, nagy kedvenc. Úgyhogy lehet hogy túlzás neki a torta név, dehát ez volt a recept neve.

2011. okt. 25. 14:20
 18/20 A kérdező kommentje:
ha mégegyszer elolvasod a kérdést, a recept szerint habtejszín van megadva.
2011. okt. 25. 14:22
 19/20 anonim ***** válasza:
Igen, így már értem, nem akartalak megbántani, ebben a formában bátran használj főzőtejszínt, legfeljebb alacsonyabb lesz a kalóriatartalma. Úgy becézik tortának, mint engem szépasszonynak-:) Legyen jó a napod!
2011. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nyugodtan helyettesítheted a habtejszínt főzőtejszínnel.


Üdv!

2011. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!