Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek a barátomnak?

Mit főzzek a barátomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múltkor sütöttem muffint, és vittem a barátomékhoz is. Az egész családjának nagyon ízlett. Meg nemrég volt fent nálunk, és megkóstoltattam vele a krumplisalátát, azt mondta nagyon finom, és még repetázott is.

Szeretném meglepni egyik este, hogy vacsorát készítek neki. Szerintetek mit főzzek/süssek?


2011. nov. 2. 15:26
 1/3 anonim válasza:
Eszterházy rostélyos ? szerintem remek lenne, és nehéznek sem nehéz. beírod google-ba és kidob egy pazar egyszerű receptet, és szerintem irtó finom :) sütit meg csinálhatnál mondjuk...ischlert, ez is egy egész könnyű süti és azért látványos is :)
2011. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

velővel töltött rántott palacsinta,sült tarja, chillisbab, sült csirkecomb hagymás tejszines sült burgonya, gyümölcs torta, kárpáti borzaska, rántot sajt,

tatár beestek, marha pörkölt tarhonya, kókusz krémes palacsinta, zöldsaláta grillezet hússal, bolognai, kenthaky csirke szárny stak burgonya, gesztenye püré,

2011. nov. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű, de nagyszerű pörkölt friss fehérkennyérrel minden (nem vega) pasinak bejön!
2011. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!