Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Almás-fahéjas tea hogyan?...

Almás-fahéjas tea hogyan? Fahéjat hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Még nyáron szárítottam almahéjat teához, de csak őrölt fahéjam van. Azzal nem lehet elkészíteni? Vagy hol tudok venni egész fahéjat és mennyibe kerül?
2011. nov. 8. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Fűszer részlegnél szokott lenni egész fahéj is, ha jól tudok kb 2-3 van egy csomagban. Nem tudom mennyi de néhányszáz ft-nál nem lehet drágább.
2011. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

minden boltban van egész fahéj, ugyanott, ahol az őrölt. nem kerül többszáz ft-ba, annál olcsóbb.

de tehetsz a teába őröltet is egy csipettel.

2011. nov. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen ,is láttam már Penny-be is, Lidl-be is, szerintem majdnem mindnehol kapható, egyáltalán nem drága, én díszítésnek is vettem már... :)
2011. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet venni egészet is, csak ki kell fogni.Karácsony előtt szerintem mindenhol lesz.
2011. nov. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!