Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fahéjas kifli receptet írnátok...

Fahéjas kifli receptet írnátok? -többi lent

Figyelt kérdés
Ezt találtam a neten : [link] -de nincs krémsajtom így elsején meg nehéz is lenne venni...kaptam még egy receptet ,de ahhoz meg élesztő kell ami szintén nincs...anyumnak ma van a névnapja neki sütném...segítsetek...köszi
2011. nov. 1. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:

semmi gond, ha van 20 %-os tejfölöd, azzal váltsd ki a krémsajtot. az sem sokkal zsírosabb, esetleg egy ek. olajat tegyél a tejfölbe. ahogy összeállítod a tésztát, kanalanként adagold a tejfölt, és érezni fogod, hogy már elég.

sikerülni fog hidd el.

de valahol van egy vaniliás kifli receptem, amit szintén meg lehet csinálni fahéjasra, csak az a porhanyós linzerszerű.

ha kéred előkeresem:)

2011. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Kedves első ,de nem lesz sok így a tejföl,mert 2 kanál már eleve kell bele?

2. neked is köszi,azt a receptet én is néztem már ,de kinézetre nem szép...amit belinkeltem az igen. pofásabb :D

vagy kakaós kifli alapot csináljak csak fahéjjal?

2011. nov. 1. 09:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt a receptet így elseje miatt feladom.Küldenétek vmi fini receptet amibe nem kell sajt meg élesztő?
2011. nov. 1. 09:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves első most jut eszembe van itthon kördobozos maci sajtom 2db natúr ami maradt a dobozban...az is jó lehet meg elég ha megpuhítom mikróban? ugy talán "krémesebb" sajt lesz bár lehet így se jönne ki az alapba írt 4 kanál avyg keverek hozzá kis tejfölt?
2011. nov. 1. 09:34
 6/8 anonim ***** válasza:

írtam Neked, csináld úgy. azért írtam, hogy a tejföllel óvatosabban, mert nyilván hígabb, mint a sajt.

ne add fel, süss valamit :)))

2011. nov. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan csináld meg azt amit a 2. linkelt, egyáltalán nem néz ki rosszul. Nem nagyon értem mi vele a problémád...
2011. nov. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi az írásod megkaptam :D nemsokára neki is fogok.

Utolsó..nem mondtam hogy baj van a receptel csak nekem a másik tetszetősebb

2011. nov. 1. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!