Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Karácsonykor mit fogtok/szokta...

Karácsonykor mit fogtok/szoktatok sütni? (édes-sós nasikra gondolok)

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 22:35
1 2
 1/14 anonim válasza:
Hókiflit :) diósat meg lekvárosat.
2011. nov. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mézeskalácsot, meg diós beiglit.
2011. nov. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mákos, gesztenyés és mogyorós bejglit, mézeskalácsot, tiramisut, és joghurttortát fogok készíteni.
2011. nov. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi nem szeretjük a beiglit annyira, helyette zserbót szoktam sütni. És egy egyszerü sós sütit (20 dkg túró, 20 dkg margarin, 20 dkg liszt) és ezt különböző magokkal, illetve sajttal szórom meg. Szoktam belőle mákosat, köménymagosat, szezámmagosat és füstölt sajtosat csinálni.
2011. nov. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Zabpelyhes trüffelt: [link]

Tavaly csináltam és hatalmas sikere volt. Amúgy is az utóbbi években igyekszem eltávolodni a hagyományos süteményektől, inkább valami szokatlant készítek, és a lényeg, hogy ezekkel nem tudja az ember teletömni magát :D

2011. nov. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Méteres kalács, hólabda. Sósat nem sütök, anyós csinál pogit majd. Bejglit anyu süt.

Na meg persze az elmaradhatatlan házi Bailey's, ami igaz innivaló de csak karira szoktam csinálni.

2011. nov. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mákos, diós beigli, kekszgolyó/tekercs ez tuti. Akkor szokott lenni pogácsa vagy sósrúd amit anyám csinál illetve unokatesóm cukrász így tőle zserbót szoktunk hozni. Hogy még mi lesz nem tudom majd kiderül. Mert hogy a húgom is fog sütni valamit az tuti biztos xD
2011. nov. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
gesztenyés, mákos beigli vagy kalács, kuglóf (kakós-vaniliás, vagy narancsos), stollen
2011. nov. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mézes kalácsot, mézes krémes,rétes, linzer, képviselő fánk,
2011. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

mézes-krémes, mézeskalács, linzer, aprósütik lekvárral

isler, diós, mákos, gesztenyés bejgli, diósrudak, habcsók/kókuszcsók

sajtos pogácsa, sós perec

2011. nov. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!