Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Focilabda tortát csinálnék...

Focilabda tortát csinálnék piskóta nélkül. Miből állítsam össze?

Figyelt kérdés
Nem piskótára gondoltam a formázás, farigcsálás miatt, hanem valami masszára ami könnyen formázható, pl.: kókuszgolyó massza, gesztenyés massza. Konkrétan csak ez a kettő jut eszembe! :(
2011. nov. 20. 22:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Na ma megcsináltam sport szelet recepttel! Meg kell mondani szuper lett!!! Féltem, hogy lecsúszik majd róla a fondant 5 illetve 6 szögek a lekvár miatt, de szerencsére nem! A megmaradt fondantból nyújtottam alá zöldre beszínezett fű utánzatot, így még mutatósabb lett. Párom először azt hitte cukis torta, tévedett. :D Nagyon jól összeállt, mindenki dicsérte, persze hízott is a májam rendesen! :P Sajnos nem tudok képet feltenni, pedig megmutatnám! :(
2011. nov. 24. 22:57
 12/12 anonim ***** válasza:
szívből gratulálok a sikerednek!:) nagyon ügyes vagy!
2011. nov. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!