Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Elrontottam a sütibe való krémet?

Elrontottam a sütibe való krémet?

Figyelt kérdés
Segítsetek!A vajat kristálycukorral kevertem ki...és szemcsés!Valakinek valami ötlete,hogy ne korcogjon a fogunk alatt?
2011. nov. 24. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
keverd tovább, sima lesz az!!! nem rontottad el. csak több a meló:(
2011. nov. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%
Egy kicsit melegítsd fel a krémet (ne forróra) és addig kevergesd, amíg el nem olvad a cukor. Persze ha már bele van töltve a sütibe, akkor annyi ... :-(
2011. nov. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs elrontva, csak tényleg jó sokáig kell keverni, hogy a cukor elolvadjon. Egyszer én is kristálycukrot tettem a vajhoz, és legalább fél óráig kavartam folyamatosan, míg a cukor teljesen feloldódott. Azóta mindig porcukrot használok.
2011. nov. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

ne melegítsd, mert a vaj hamarabb olvad, mint a cukor, és azzal tönkre vágod az egészet

ahogy az előttem szólók is írták: kevergesd kitartóan, majd elolvad

2011. nov. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
nehogy melegítsd!! csak keverd, keverd, a cukor nem felolvad, hanem elkopik. persze a súrlódástól némi hő is keletkezik...
2011. nov. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%

Semmi baja nem lesz, ha egy picit melegít rajta. Nem forralásról van szó, meg nem is arról hogy 5 percre beteszi a mikróba, hanem épp csak annyira hogy szobahőmérsékletnél kicsit melegebb legyen.

De kevergesse csak 1,5 órát :-)))

2011. nov. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem rontottad el. Keverd, majd megoldódik. Szó szerint a probléma is! :)
2011. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!!!Sokáig kevergettem és tényleg sikerült!!!!!!!!!:)
2011. nov. 25. 05:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!