Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyi idő alatt sül meg egy...

Mennyi idő alatt sül meg egy 2kg csülök? Tepsibe tegyem, vagy főzem meg egy kicsit sütés elött?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
sütőfóliába tedd és kb 2-2,5 óra
2011. nov. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jobb előfőzni sóval,borssal, hagymával, fokhagymával, babérlevéllel, kb másél órát főzni, majd 1 óra alatt sütőben megsül, ha nem volt előzőleg pácolva.
2011. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Helyes, úgy a jó, ahogy Évajuli írja. Főzd meg egy kicsit a sütés előtt, úgy tutira, rövidebb idő alatt átsül.

Jó étvágyat! :)

2011. nov. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

én is előfőzöm, ahogy Évajuli, utána tepsiben sütöm sörrel és szalonnabőrrel sűrűn kenegetve, egészen a ropogóspiros állapotig.két oldalt melléteszek kockára vágott leszárított krumplit, a krumpli is pirosra sül mellette.végén az egészet frissen préselt fokagymával keverem ét, iletve a husi is kap belőle.

nem a Pékné vagyok, de az ő módjára sütök csülköt:)

2011. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem tudom hova tűnt az a sorom,ahol ahagymát írtam, de a krumpli közé keverek negyedelt apró hagymát is. legjobb lenne a gyöngyhagyma, de évek óta nem is láttam.
2011. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Egyszer főztem elő, meg is bántam.

A sülthús sütve jó.

2011. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 40 évben rengeteg csülköt sütöttem, de elötte megfözni soha, úgy a nagyja ize kifö belöle.
2011. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

én is, de sohasem főtt ki az íze.azért van a rövid leves fűszeres előfőzés.

De mindenki másképp csinálja...:))

2011. nov. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

első vagyok, én ugyan nem 40 éve, de 15-20 éve biztos főzök és még soha egyetlen csülköt nem kellett előfőzni - tényleg kifő az íze


simán be kell pácolni, megtűzdelni foghagymával és 16-24 órát állni - aztán megsütni - sütőzacsiban a legegyszerűbb, de anélkül is szuper

2011. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 doboszoli ***** válasza:

Hát, nem mondom, hogy előfőzve nem jó, de én sem szoktam főzni.

Csermanek János bátyánk mondása szerint: "A krumplileves, az legyen krumplileves."

De ez csak az én hisztim.

2011. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!