Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » HOgyan vágjam fel a csirkemell...

HOgyan vágjam fel a csirkemellet, ha cordon bleu-t szeretnék csinálni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy hogyan töltsem meg a csirkét,milyenre kellene felvágni majd "rögzíteni",hogy ne folyjon ki a sajt. Köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 26. 10:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,hogy az egész csirkemellet kettévágom,de nem teljesen,csak hogy éppen ne nyíljon ketté, megütögetem kicsit mind a 2 felét,ráterítem a sonkát,sajtot,majd visszahajtom a "tetejét". Viszont abban nem vagyok biztos,hogy nem fog kifolyni így,ebben a formában. Láttam olyat,hogy felgöngyölgetik,nekem az nem tetszik. Vélemények? Köszönöm
2011. nov. 26. 10:31
 2/8 anonim ***** válasza:
a fél csirkemellre ráteszed a tenyered, és széltében ketté vágod, hogy minél szélesebb legyen a husi. A vastagabb részénél óvatosan klopfolhatsz is rajta párat, de ne nagyon, nehogy kiszakadjon. aztán bele a sonka, egy vastagabb szelet sajt, ami ne lógjon túl a sonkán, én inkább hasábot szoktam beletenni. aztán a panírozás a lényeg, a széleken is alaposan legyen liszt is, tojás is, és prézli is. közepesnél kicsit magasabb lángon süsd.
2011. nov. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok 2#: 2 db fogpiszkálóval szoktam rögzíteni.
2011. nov. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ne vágjam ugye teljesen ketté?! Csak vágjam meg őket. És akkor a fogpiszkálóval meg a jó panírral tuti ,nem fog kifolyni a sajt?
2011. nov. 26. 10:41
 5/8 anonim ***** válasza:

ahogy írták szép tenyérnyi szeleteket vágj a mellből, erre rá a szelet sonka, vagy két elvágott kisebb, az egyik felére ráteszed a sajtot

összehajtod, jól összenyomod a tenyered között

és úgy panírozod. a tojás is még össze fogja majd, ha nem nagy a sajt, nem fog kifolyni.

2011. nov. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de vágd teljesen ketté! ne csak zsebet vágj bele, hanem egy szép nagy szeletet, és utána ha megtöltötted, félbe hajtod és panírozod. ha csak zsebet vágsz, akkor túl vastag lehet a husi, és nem tudod, mikor sül át teljesen.
2011. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Ma csinálom,kiderül mi sül ki belőle :)
2011. nov. 27. 08:44
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon vastag maradt :S a fene egye meg
2011. nov. 30. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!