Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A Tesco-ban kapható sajtos...

A Tesco-ban kapható sajtos kiflinek, ami egy baconszalonna-szelettel van áttekerve, mi lehet a receptje?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy jó puha legyen a kifli sütés után. Találtam kiflirecepteket, egy csomót itt az interneten, de nem tudom, melyik lehetne jó.

Kérlek, írjátok le a hozzávalókat, meg a mennyiséget!


2011. dec. 1. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Tegyél bele a kenyértésztába főtt burgonyát, akkor puha lesz, én mindig adok hozzá.
2011. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2013. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam csinálni, dagasztógépbe teszek kb 3 deci tejet, 1 kanál sót, 1 kanál cukrot, 4 kiskanál Flóra margarint, találomra lisztet (kb 25 dkg), kicsivel kevesebb, mint fél élesztőt, a gép megdagasztja (jó rugalmas tésztának kell lenni), majd megkeleszti, utána kifliket formázok belőle, lekenem tojással és megszórom rengeteg trapista sajttal, kicsit hagyom a tepsiben is kelni és közepes lángon megsütöm. Sajna pontos receptem nincs, mert már nem méricskélek.
2013. aug. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!