Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sonkát vegyek?

Milyen sonkát vegyek?

Figyelt kérdés
Amikor egy recept azt írja, pl.: Hozzávalók : 5 db tojás, 3 db közepes burgonya, 15 dkg sonka, 1 db lilahagyma,1 kávéskanál só, bors, kb. 2 dl tejföl, majonéz (Tabáni saláta), akkor ehhez milyen sonka kell? Leírnátok konkrétan? Csemegepultban kapható, vagy hentesnél?
2011. dec. 8. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs az OFF-ért, de én is nagyon kíváncsi vagyok erre kérdésre.
2011. dec. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó hozzá szerintem a pulykasonka, "gépsonka" (vizesebb" is, meg a "rendes", disznósonka is (a füstölt) csak ez utóbbi drágább. Csemegepultban az előbbiből találsz nagy valószínűséggel, utóbbi inkább hentesnél (bár csemegepultban is láttam már). Bármilyent raksz bele, elrontani nem tudod sztem.
2011. dec. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

salába bővel elég a csemepultos szeletelt szögletes vagy kerek formájú sonka, vékony csíkokra vágva.azok közül és nézzegess, mart nagyon nagy árdifferenciák lehetnek.1000-3000 ft-ig is lehet. salátába az olcsóbb is nagyon jó, illetve nincs is akkora íbéli különbség köztük, mint az árukban.

a jó kis füstölt, érett disznócomb sonkát, inkább tartogasd más kajákhoz,vagy egyed puha kenyérrel, csemege uborkával.

legalábbis én így tennék:)

2011. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:)

Köszi a válaszokat! Akkor a csemegepultban nézek szét.

2011. dec. 10. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!