Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel helyettesíthetném a...

Mivel helyettesíthetném a spenótot ehez az ételhez? Többi lent.

Figyelt kérdés

[link]

Remélem megtudjátok majd nyitni.

Igazából nem is tudom hogy finom-e a spenót..nem is ettem még sosem...de azt tudom hogy a párom nem igazán szereti,ez lenne az ünnepi vacsink,jó lenne ha a spenót miatt nem a kukába landolna!

Köszi a válaszokat.


2011. dec. 10. 18:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem is a petrezselyem jutott először eszembe, de már lelőttek. El tudok képzelni még más zöld füszert is. A bátrabbak a kaprot is megpróbálhatják, vagy jó zöld levelű kelkáposzta levél.
2011. dec. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A barátnőmnek még jobb jutott eszébe,snidlinges teavajas!

A teavajból lehet kapni sütéshet,főzéshez valót is!

De ha nem találok lehet túrós lesz snidlingel!

Köszi a tippeket!

2011. dec. 11. 14:02
 13/14 anonim ***** válasza:
Inkább túrós. Szerintem a teavaj elolvad sütés közben, és kifolyik a húsból.
2011. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Bármilyen vajat veszel hozzá sütés közben elolvad és kifolyik. a túró már jobban bírja, de snidlinggel is vigyázz, mert, ha túl sokat teszel bele, elviszi az ízét

a hagyma felé.

de egy kicsit visszakanyarodva az eredeti recepthez, a sima zöld spenót izesítés nélkül szinte fű ízű, vagyis teljesen semleges.az emberek (gyerekkoruk óta ) inkább a kész, passzírozott spenótfőzelék látványától ódzkodnak, gondolom Te és a párod is,így meg sem kóstolják.

Ha megkóstolnál egy natúr spenótlevelet, igazat adnál nekem.

lehet kapni mirelit leveles spenótot is (nem püré)szerintem egy próbát megér. ha nem jön be, még tudsz választani.

viszont lehet kapni cserepes bazsalikomot is (ahol snidlinget) az is nagyon illene hozzá túróba keverve.

esetleg snidlinggel, petrezselyemmel összeházasítva.

2011. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!