Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megmaradt pár darab sült...

Megmaradt pár darab sült csirkecomb tegnapról, ebből tudnék valami mást készíteni?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha készítek mondjuk pörkölt alapot, és abba forgatom bele a kész combokat, az úgy milyen lenne?
2011. dec. 12. 08:42
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem finom lenne, csak öntsél hozzá egy kis vizet/zöldségleves levét vagy húslevest és úgy rottyantsd össze. Csinálhatsz belőle daráltan, hagymásan, borsosan, mustárosan natúr vajkrémmel kikeverve pástétomot is. Vagy rádobod friss zöldsalátára összekockázva.
2011. dec. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fel szoktam vágni apró darabokra. Rizst főzök (néha húsleveskockát teszek hozzá főzéskor), +borsó+kukorica+tartármártás. Az egészet összekeverem, és kapok belőle egy rizses-húsos hideg ételt. Salátával, káposztafélével a legfinomabb.
2011. dec. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vágd fel apróra és csinálj belőle meleg szendvicsre,hús krémet.

apróra fel vágod és kis olajon még egyszer át forgatod, gyrosnak,pitába vagy tortilla tekercsbe zöld salátával nagyon finom..

2011. dec. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Júj, nagyon szépen köszönöm mindenkinek, finomabbnál finomabbak!
2011. dec. 12. 09:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csinálnék pörköltalapot kevés lével,beletenném a felaprított csirke combokat,és egy kicsit összefőzném a kettőt.Közben főznék ki tarhonyát,és ha kész akkor a csirkepörköltet összekeverném a tarhonyával.Tarhonyás csirke + uborka..
2011. dec. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

a legjobb, amit magad találtál ki ( a többi ajánlat is tökéletes), a sültből kiváló lecsós pörköltet lehet varázsolni.hagyni kell egy kis időt neki, hogy átjárja a pörköltszaft, és én is rizs, vagy tarhonyát adnék mellé.

nokedli marad, a frissen készített paprikáscsirke mellé :))

szóval bátran állj neki egy jó szaftos pörköltalapnak:)

2011. dec. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! Pörköltnek készítettem el,de nagyon jó ötleteket kaptam, melyeket legközelebb alkalmazni fogok!
2011. dec. 12. 10:14
 8/8 anonim válasza:
100%
látom már elkéstem,de legközelebbre itt egy recept:lefosztom a husit a csontról,apróra vágom,közben dinsztelt hagymára öntök 1gombakonzervet,megpirítom,rámegy a felvágott húst,sütöm kicsit őket,só,bors (fokhagyma,petrezselyem),felöntöm tejszínnel és tésztával tálalom.
2011. dec. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!