Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Anyukak! Nagy mamik! , . mi...

Anyukak! Nagy mamik! , . mi finomat fogtok kesziteni othol a csaladnak, . sutes -fozes?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 21:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Othol? Úúhh, ez fájt...
2011. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Eloszor is nem primitiv emberektol kerdezem a kiirt kerdesemet hanem anyukaktol,.ha esetleg nem tudnatok olvasni,.az ilyen megjegyzeseket pedig tartsatok meg magatoknak..mert nem vagyok ra kivancsi. koszi!!!
2011. dec. 17. 22:06
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

Van ahol úgy mondják h othol. Ékezet nekem sincs a billentyuzetemen egyes betuknél. Angol nyelvu billentyuzet. Szval nem tudom miért rosz helyesírás. Kategoria is jó sztem

Én se anyuka se mama nem vagyok. De azért sutogetek. Beigli, mézeskalács (ház is lesz) gyumolcskenyér

2011. dec. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
84%

én túrótórtát szoktam készíteni, idén apró süti is lesz (linzer), meg a szokásos mákos beigli.

Étel: paprikás lisztbe forgatott hal krumplipürésvel, francia salátával. Ez az esti menü, délben meg töltött káposztát eszünk, amit már előző nap elkészítek, hogy maradjon idő a fadíszítésre.

2011. dec. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hm gyumolcs kenyer jol hangzik,bar meg nem sutottem,.lehet ki probalom koszi !!Elore is Kellemes unnepeket;-)
2011. dec. 17. 22:13
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Helytelenül mondják úgy, mindenhol az OTTHON a helyes. És nem tudom ki a primitiv, aki ennyit nem tud leírni, vagy aki ezt megemlíti... Amúgy nekem is angol billentyűzetem van, azon is be lehet állítani az ékezeteket...(És a nagymamit is egybe írjuk- sütögetés helyett inkább vegyél egy könyvet a kezedbe)
2011. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Miért jó másokat baszogatni. Lehet h helytelenul mondják úgy de akkor is úgy mondják. PL nagymamim is. És akkor mi van. miért fáj az neked. Nem tetszik ne olvasd el és pláne ne válaszolj. Jah és bocs h nem értek a gépekhez.
2011. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Senki nem kerdezte a velemenyedet huzd le magad ,.majd ha neked teszem fel szemelyesen a kerdesemet na akkor nyilvanithatod valaszodat.es ne az en feltett kerdeses oldalamon logjal,.mert szanalmas vagy!!remelem ertheto !!
2011. dec. 17. 22:57
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

húsleves, halászlé, gesztenyekrémleves habgaluskával

rántott hús, gomba, karfiol, sajt, csirkemell baconbe tekerve, gombás-sajttal töltve, mazsolás rizs

almakompót, barackbbefőtt

hurka-kolbász

sült oldalas hagymás krumplival

rizibizi sült hússal, töltött csirkecombbal, cseresznyével egybesütve, reszelt sajttal

töltött káposzta

hagymáskrumpli rántott ponttyal, párolt pangasiussal

csalamádé, savanyúkáposzta

gesztenyés, diós, mákos bejgli, narancsos kuglóf, gyümölcskenyér, kakaós karácsonyi kalács, almás-kekszes-krémes, mézes-krémes, gesztenyeszelet, mákos-meggyes pite, hókifli,

2011. dec. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
koszonom szepen az eddigi ertelmes hasznos valaszokat,.hasznat veszem :-)remelem kislanyomnak is bejon a turo torta:-)))
2011. dec. 17. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!