Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Leírnátok a sajttekercs...

Leírnátok a sajttekercs receptjét?

Figyelt kérdés
arra a fajtára godolok,amikor a sajtot vízben kell főzni amíg puha nem lesz
2011. dec. 19. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

elsőnek! nagyon vicces volt..!

másodiknak! neked köszi,de ismerem a google-t és már kerestem is benne,de nem találtam azt a fajtát ahogy a nagymamám szokta csinálni,és ezért kérdeztem,hátha valakinek a recije olyasmi lesz. főleg a töltelék része érdekelne

2011. dec. 19. 19:56
 3/7 anonim válasza:
Én a sajtot puhára főzöm, majd egy bevizezett folpackra teszem majd elnyújtom.Erre kenek ízesített, általában zöld fűszeres tömlős sajtot.Aztán erre egy réteg gépsonka, majd uborka és színes paprika kockák és feltekerem.A fóliát szorsan rátekerem, be a hűtőbe és másnap finom!:)
2011. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi,ez jól hangzik!
2011. dec. 20. 13:34
 5/7 anonim válasza:
nekem is van egy tuti receptem majd legközelebb leírom.
2012. jan. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

ez egy kicsit más...Hozzávalók: 25dkg sajtot egy tepsibe reszelünk majd megolvasztjuk. Ha kivettük a sütőből 1 sor sonkát rá terítünk és a követekező krémet kenjük rá.

1 cs. póréhagyma. 10főtt tojás, 1 teavaj, 1 kanál mustár, bors, só, vegeta ízlés szerint, 1 doboz medvesajt 2 ek majonéz. Ezt nagyjából kikeverjük villával. ezután a sajtra rákenve felcsavarjuk.

2012. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez is nagyon jól hangzik,majd ki is próbálom .köszi!
2012. jan. 25. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!