Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csináltam fondantot, de kevés...

Csináltam fondantot, de kevés lett a porcukrom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Holnap veszek reggel még porcukrot és hozzá keverem. Vagy akkor már nem jó? Ugyanúgy lehet majd formázni vele?Remélem nem kell kidobni!:(

2011. dec. 21. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, én sajnos nem értek hozzá, de megpróbálok segíteni. Ha felnézel egy pár gasztroblogger oldalára, hátha találsz még fent valakiket, vagy esetleg külön fondantos fórumot is kereshetsz (egy időben találtam, meg nem mondanám, hol, én is érdeklődöm a fondant iránt, de még nem jutottam odáig, hogy elkészítsem). Ők talán tudnak segíteni, mi a teendő. Nincs esetleg erős darálód, ami pordukrot is tud gyártani a kristálycukorból? Azzal pótolhatod. Egyébként este 11 órakor csinálsz fondantot, vagy csak most jutottál géphez? :) Ha az előbbi, akkor szerintem nem lesz baja reggelig.
2011. dec. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs kávédarálód vagy ilyesmi?

Mi azzal csináljuk a porcukrot, van egy kitudja hány évtizedes masina és tökéletes rá. :D

2011. dec. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kávé vagy mákdarálón tudasz a kristálycukorból porcukrot készíteni!!
2011. dec. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen este csináltam, mert akkorra már mindenki lefeküdt, nyugi volt. Délelőtt szerettem volna formázni belőle és gondoltam addig hagy álljon érjenek az ízek(Aroma). Sebaj reggelre szépen belekötött a tálba. :( Olvasztottam margarint, tettem még bele porcukrot és tökéletes lett. Azért csináltam még 1 adaggal ha esetleg mégsem lehetne nyújtani. Így este formázok. :D


Azért köszönöm a segítségeteket! :D Boldog Karácsonyt!

2011. dec. 22. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!