Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Meggyes sütim odaégett, nem...

Meggyes sütim odaégett, nem nőtt fel, és darabokba tudtam kiszedni a tepsiből. Mit lehet vele kezdeni azon kivül, hogy kidobom?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, ki ne dobd!


- a nem égett darabkákat tedd egy üvegtálba

- kockázz almát, banán, mandarint, narancsot, kiwit, stb (ami van otthon gyümi, befőtt is jó)

- főzz ki 1-2cs pudingot (pl. csoki), öntsd az egészet nyakon vele

- keverd el, h mindenhol jó pudingos legyen (majdnemhogy tocsogjon benne)

- be a hűtőbe pár órára

- kis tálkákban szolgálhatod, tetejére mehet tejszínhab, aprított mogyi v dió

2011. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha piát is teszel bele (pl. rum), akkor az már hamis-gyümölcsös somlói
2011. dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt, en mar vegelkeseredesemben a kukaval szemeztem, Anyosomhoz vittem volna azert visel igy meg:)Kellemes karacsonyt!
2011. dec. 23. 13:47
 4/8 anonim ***** válasza:
azért mielőtt megcsinálnád az első által javasolt izét, kóstold meg, hogy egyáltalán ehető-e...
2011. dec. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első által javasolt"izé" kva finom, szóval nem kéne ilyen stílusban írni róla.


Persze, a sütit kóstáld meg, ha sz.r íze van, akkor téll kuka, de ha jó, akkor csinálhatod.

2011. dec. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

off:

én nem írtam róla semmilyen stílusban, "sértő" meg egyáltalán nem akartam lenni, egyszerűen nem tudom megnevezni - ez nálam az izé

2011. dec. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
off. no problem. :)
2011. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az égett részeket , ha a tészta teljesen hideg már, jó éles késsel el lehet távolítani.

a megmentett részekre jöhet a pudingos ötlet, vagy egy kis csokiöntet, plusz tejszínhab.

2011. dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!