Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A teljes kiörlésű tönkölyliszt...

A teljes kiörlésű tönkölylisztet ugyanúgy tudom használni mint a normál fehérlisztet?

Figyelt kérdés
Minden ételt, süteményt el lehet készíteni vele?ugyanannyi kell belőle mint a fehérből vagy kevesebb?
2011. dec. 23. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Más lesz az íze, és szerintem az állaga is. Én csak kenyeret sütöttem vele, de nagyon megharagudtam rá. Egy olyan recepttel sütöttem kenyeret eddig, aminél tk liszt kellett, de lehetett az tönköly, vagy búza liszt is. Én rozsliszttel is kipróbáltam az is jól sikerült. A receptoldalon tönköllyel készítették.

Tapasztalat: sokkal jobban felfújta az élesztő, össze-vissza repedt és morzsolódott. Pedig azt se lehet mondani, hogy valamit rosszul csináltam volna.

Süteményt sütni érdemesebb normál fehér liszttel, úgy a finom.

2011. dec. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nem! tk lisztet magában nem is nagyon érdemes használni, kivéve ha a recept azt írja. Minimum fele-fele arányban keverni kell.
2011. dec. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és ha nem teljes kiörlésű tönköly lisztel csinálom, hanem simával?mert úgy tudom van olyan tönköly,meg rozsliszt is ami nem teljes kiörlésű hanem finomított,viszont az is egészségesebb mint a normál.az a célom hogy a háztartásból teljesen kiiktassam a normál lisztet.
2011. dec. 23. 19:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!