Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Turmix recepteket keresek,...

Turmix recepteket keresek, írnátok pár ötletet? Zöldség és gyümölcs egyaránt jöhet.

Figyelt kérdés

Mivel sokat dolgozom, de egy helyben, gondoltam, hogy valami egészséges és vitaminban, ásványi anyagban gazdag dolog kellene. Mivel a napi 3 szendvics miatt nem jut elég tápanyaghoz a szervezetem és egyre fáradtabb vagyok, ezért erre gondoltam.

Arra gondoltam, hogy ha tízóraira és/vagy uzsonnára ilyet innék, akkor talán több vitamint juttatnék be.

Szerintetek jó ötlet?


2011. dec. 29. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát narancs banán? az finom.
2011. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Alma+sárgarépa+cékla+ kicsi méz, de a céklát lecserélheted egy kis sütőtökre is. Nekem ezek a téli kedvenceim. Egyiket sem rontja el, ha dobsz bele egy mandarint vagy narancsot :D
2011. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi ötleteket.

Kedves második: ezekhez keversz valami folyadékot?

2011. dec. 29. 21:33
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja és a mindent nyersen teszel bele, gondolom.
2011. dec. 29. 21:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Banán, van.cukor vagy méz, 1 tojás és tej. Banán helyett szoktam őszibarackkal is. Más gyümölcsöt még nem próbáltam.
2011. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

narancs és joghurt

banán és tej

baracklekvár(házi) és tej

1 dl sárgarépalé+1,5 dl narancsl+1/2 baná+kevés méz

1 cékla+1/2 alma+1/4 zeller+ petrezselyem+paradicsomlé+citromlé



A szendvicset csináld teljes kiörlésűből, és mindg tegyél bele zöldet! Egyél meg minden nap 10 dkg savanyúkáposztát, Kolombusz is vitt magával.


Főzni kell zöldséglevest igazi zöldségekből, mert nem csak vitamin kell, hanem ásványi anyag is.És főtt étel.

Csilis bab. az 10 perc.


Csinálj salátát műanyag dobozba vöröskápozsta, reszelt répa, alma leöntve joghurttal, ezt vidd enni, barna kiflivel.

2011. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2011. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok hasznos választ.


A szendvicset telj.kiőrlésű kifliből csinálom és uborka vagy paprika mindig van benne. :)

A levesekkel az a baj, hogy nagyon macerásan tudnám megmelegíteni, így mindig olyat viszek, amit hidegen vagy magában is el tudok fogyasztani. Ezért is gondoltam a turmixokra.


Szoktam azért itthon főzni, csak mostanában nem sok idő volt rá. :( És a párom mindent felfal, így másnapra nem sok szokott maradni. :)

Szerencsére csak átmeneti ez az időszak (legalábbis úgy néz ki), szóval ezt kellene ilyen "vitaminbombákkal" átvészelnem.


A honlapot meg áttanulmányozom.

2011. dec. 29. 22:12
 9/13 anonim ***** válasza:
jó ötlet a turmix
2011. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2011. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!