Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Év köles tortáját akarom...

Év köles tortáját akarom megrendelni. Nah de hol?

Figyelt kérdés
Pesten a XI kerületben van olyan cukrászda ahol elkészítik és finomak is a sütik??
2012. jan. 3. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak Pest jó? Amúgy nem hinném, hogy ne csinálnák ott is, mert én Fóton is és Veresegyházán is láttam már.

Talán a Kristályban kérdezd meg. Ha megtalálom a linkjüket bemásolom.

A Baross utcai villamosmegállóval szemben vannak. Régen (amikor még ott laktam) finom sütijeik voltak.


Üdv!

2012. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Bocsi elnéztem, most látom, hogy nem IX. hanem XI. kerület...

2012. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Hívd fel őket, kinél van. Aztán kóstold meg, és utána rendelj tőlük, ha ízlett.

2012. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

üdv, én a 9. kerületben tudok egyet ahonnan még megrendelni is meg tudod, házhoz is szállítják

amúgy meg úgy tudom, hogy az ország tortáját mindegyik cukinak fel kell vennie a szortába és elvileg a hivatalos recept szerint kell készíteni, mindenesetre:

www.nandori.hu

2012. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ha itt rákeresel az ország tortájára, akkor elvileg lennie kell egy listának, hol készítenek ilyet.

Amúgy a recept is fenn van, és az előző évi torták is (és persze receptjeik is).


Üdv!

2012. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gazdagrét: Spiller cukrászda
2012. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hála hála mindenkinek. :)
2012. jan. 3. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!