Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tiramisut csinalnek, de nem...

Tiramisut csinalnek, de nem biztos hogy merek bele nyers tojast tenni. Vajon a goz folott verem fel a tojas feherjet egy kis cukorral es a sargajat is hasonloan az is jo lehet?

Figyelt kérdés

2012. jan. 6. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem is kell bele tojás! Legalább is én még nem hallottam!
2012. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Megvetted már a hozzávalókat? Mert ha nem, csinálhatnál inkább hamis tiramisut. Az tuti jó tojás nélkül is.
2012. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
én soha nem teszek bele tojást, helyette felvert tejszínhabot teszek
2012. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod a tojástól. Miért tartassz tőle? SZerintem hagyd a gőzölést, nyersen kell beletenni. Nem tudom, hogy egyébként milyen állagú/ízű lesz.
2012. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tetro ***** válasza:
88%
én még nem láttam olyan receptet, amiben ne kéne bele tojás. a tejszínhab persze megoldás lehet, de én maradnék a tojásnál. friss tojástól nem lehet semmi bajotok.
2012. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem teszek bele tojást, de nem azért, mert nyers, hanem mert lusta vagyok vacakolni vele. Annyit csinálok csak, hogy a mascarpone-t kikeverem tejszínnel, bele rumaroma, kevés cukor.
2012. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tetro ***** válasza:
100%
a tojástól sokkal könnyebb lesz, de igazából ennyi. a mascarpone kikeverve magában is megállja a helyét, csak nem igazi tiramisu úgy. de az meg kit érdekel?
2012. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szoktam nyers tojást tenni bele. Tejszinhab+ mascarpone+ cukor

babapiskótát meg belemártom rumos kávés cukorsziruppba

Ezt rétegezem tetejére kakaópor és kész.

Nagyon finom. Mindenki imádja és nem kell a tojás miatt aggodni

2012. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bumbi02 ***** válasza:
ha friss a tojás nem kell félni tőle (tatár beefsteaknél is nyersen fogyasztják sárgáját pl, vagy a prairie oyster koktélba is nyersen teszik.:))
2012. jan. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!