Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ribizli mellé milyen fűszer...

Ribizli mellé milyen fűszer illik? (pl. kakaó illik hozzá? Fahéj? Szegfűszeg? és még mi? )

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ribizli az savanyú ízű. az édes ízek nagyon jól passzolnak mellé. pl kakaó, csoki, vanília. Fahéj, szegfűszeg már nem annyira megy hozzá.
2012. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

levesnek-vanilia, fahéj, szegfűszeg

pitének-kakaó, fahéj, vanilia, kókuszreszelék, menta

mártásnak-bors, gyömbér, mustármag, só

2012. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is nagyon savanyú a ribizli, bár imádom így is. sütibe vaniliás puding tetejére szoktam tenni,amit vanailiás tojáshabbal vonok be.a fahéj, szegfűszeg szerintem, hangsúlyozom szerintem nem illik hozzá.

a kókuszt viszont el tudom képzelni hozzá.

2012. jan. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nekem sem tetszett ötletként a fahéj stb. így kókuszos süteménybe potyogtattam bele a ribizlit, nagyon finom! Jól kihozza a kókusz ízét és a fanyar, savanykás ribizlit, még az édesszájú Férjem is rájárt :)


köszönöm az ötleteket!

2012. jan. 11. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!