Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen étel lehetett ez?...

Milyen étel lehetett ez? (Valamilyen rakott tészta. )

Figyelt kérdés

Egy halovány óvodás koromból származó emlékkép él bennem, miszerint imádtam az egyik ételt, ami valamilyen rakott tészta lehetett.

Úgy rémlik egyszerű ropogósra sült makaróni volt sok sajttal. Szerintem sonka/hús nem volt benne, csak a sajtossága rémlik. Ismertek ilyen ételt?



2012. jan. 7. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, konkrétan melyik étel lehetett ez, de én gyakran csinálok rakott tésztát, elsősorban, ha lusta vagyok vásárolni menni. Tészta, fagyasztott zöldség és sajt-tejföl mindig van itthon, ha akad némi kolbász vagy virsli, netán pörköltmaradék, akkor többnyire rakott tészta a vacsora - de finom húsfélék nélkül is :)

A rakott tészta-szerű ételeknek csak a fantázia és a hűtőszekrény tartalma szab határt :)

2012. jan. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Don_válasz válasza:
100%
Ez valószínűleg a sajtos rakott tészta.
2012. jan. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem az üzemi konyha sajtos rakott tésztája ugrik be.asztalnyi tepsibe hozták a központi konyháról, a konyhásnénik melegítették újra, szóval majdnem olyan kétszersült volt, kockára vágták és azt kaptuk tányéron.

belül szaftos volt a tejföltől, kívül pedig ropogós kérges. de finom volt...:)mintha itt-ott egy sonka vagy szalonnadarabka is lett volna benne.

2012. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem is ez ugrott be elsőnek

[link]

2012. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!