Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pudingba hogyan mutatna a...

Pudingba hogyan mutatna a gumicukor?

Figyelt kérdés
Mivel lehetne feldobni egy pudingot? Gyümölcsöt már ismerem..köszönöm! :)

2012. jan. 12. 13:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A gumicukor jól mutatna benne. Főleg ha gyerekeknek akarod elkészíteni és díszíteni.


Illik még hozzá a babapiskóta, piskótakorong, roletti, pillecukor.


Úgy is fel tudod dobni hogy rétegesen csinálod, pl. 3 színnel: puncsos-csokis-vaníliás --- tetejére jó sok tejszínhab, ráteszed a gumicukrot stb-t, és megszórod vagy szórócukorral, vagy csokiöntetettel.

2012. jan. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
és mondjuk a tejszínhabba tegyem bele a gumicukrot? Nem igazán látom át! :) nem süllyed el? ha tejszínhabot kihagyom, akkor a pudingba nem fog belesüllyedni? :)
2012. jan. 12. 13:54
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nagyon kemény habot versz akkor talán nem süllyed el.


Ha kihagyod a tejszínt és úgy rakod a pudingra, akkor fontos(!): hogy a már kihűlt pudingot díszítsd gumicukorral. Mert ha még meleg akkor a gumicukor lent landol az alján.

2012. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
:)) Igen fizika törvénye alapján erre gondoltam én is! :) jólvan akkor hagyom, míg kihül...vagy akár akkor is rátehetem ha már a hűtőben megkeményedett a puding? :)
2012. jan. 12. 13:58
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Színes csokigolyókkal is ki lehetne rakni a tál szélét miután kihűlt a puding (mondjuk smarties), közepére meg teszel egy gumumacit :)
2012. jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
utolsó, ez nagyon jó!! :) van is otthon smarties! :) Ez is jó ötlet!! Na ma pudingfőzés lesz, holnap jön párom kisgyermeke hozzánk! :)
2012. jan. 12. 14:06
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Főzős pudingot a következőképpen szoktam készíteni.


Nem tudom, hogy hívják azt a tepsiformát vagy tálat, ami egészen alacsony és hullámos a széle, de ennek az alját kibélelem kávéba mártogatott babapiskótával. Erre jöhet a puncsos puding, ennek a tetejére pedig a vaniliás puding.

A legtetejére rakhatsz finom barack befőtett, meggybefőtett stb, tortadarát.

2012. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

Kör alakú ez a bizonyos tál.

2012. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
utolsó, nem a gyümölcstortaformára gondolsz?
2012. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ilyen porcelán muffinformába tedd bele, tegyél rá tejszinhabot, és abba tedd a gumicukrokat, de ilyen "szeb" fajtát, volt pl régen eper formájú azt hiszem Haribo, meg ilyen gömb alakú... :D

ilyen alakúra gondoltam, csak nem piskóta van alatta, hanem puding(az is megkeményedik): [link]

vagy tehetsz rá egy gombóc fagyit :D

[link]

ja, és küldhetsz belőle nekem is ;) :D

2012. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!