Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ízben mennyire különbözik...

Ízben mennyire különbözik egymástól, miben más a kacsa-, ill. libamáj, mint a csirkemáj? Sokkal finomabb? Mert árban van különbség.

Figyelt kérdés
Még csak csirke-, és sertésmájat ettem életemben, ill. talán marhamájat is.
2012. jan. 13. 23:45
 1/5 doboszoli ***** válasza:

A sovány (értsd:nem kényszerhizlalt) májak a csirke szintjén mozognak, sőt, szerintem a csirke finomabb.

A hízott kacsa- vagy libamáj, az a prémium kategória.

Bár van aki nem szereti, én nagyon kedvelem.

2012. jan. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a csirkemáj ízetlenebb és szárazabb,mint a másikak.

A hízott kacsa,és főleg a libamáj viszont nem csak finom,hanem omlós is.

2012. jan. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha ennyire vizes a csirkemáj, lehet, hogy nem is lenne olyan nagy luxuskiadás a kacsamáj. Lehet, hogy megérné az árát.

Bár nem tudom, milyen árban van most.

2012. jan. 14. 14:58
 4/5 A kérdező kommentje:

Törölve lett az 1. válasz. Hova tűnt?

Pedig csak annyit írtak, hogy a csirkemáj vizesebb, mint a többi, meg nem olyan finom.

Ez vajon moderátori hiba?

2012. jan. 14. 15:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Libamájat még nem ettem, kacsát igen. Szerintem nagyon finom, nekem sokkal jobban ízlik mint a csirkemáj. Egyszerűen ízesebb, kevésbé száraz, és valami isteni. Mamámnak voltak kacsái és tyúkjai, azok voltak a tesztalanyok, a bolti kacsamáj nem tudom milyen, gondolom van eltérés a tartásmód különbözősége miatt.

Egyszer érdemes megkóstolni, egy alkalmat még talán a pénztárca is kibír (ha nem így lenne, feltételezem nem merült volna fel benned a kérdés).

2012. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!