Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit egyek majd a központi...

Mit egyek majd a központi írásbelim előtt?

Figyelt kérdés

Reggel tízkor lesz, és gyakorlatilag az egész életem ettől a dolgozattól függ.:DDD

Azt tudom, hogy energiaitalt nem szabad előtte inni, mert akkor 20 percig lehet hogy felpörögsz, de aztán leblokkol az agyad. Nem is baj, mert rosszul vagyok attól a cukrosvíztől.:D

Szóval milyen tápanyagban dús reggelit kéne fogyasztanom? Kávét ihatok? zabpehely jöhet, mézzel? Vagy jobban járnék egy kis teljes kiőrlésű kenyérrel?:D köszike


2012. jan. 14. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az eszel, amit szeretnél, csak ne stresszelj!
2012. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Reggelire bármit, amit szeretsz, de mindenképp egyél. A vizsgára vigyél magaddal vizet, szőlőcukrot, amit közben csipegethetsz.
2012. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
33%
Sonka, kolbász fehér kenyér savanyúság mellé még egy kis pörkölt.
2012. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tetro ***** válasza:
0%
sólett
2012. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tetro ***** válasza:
-t
2012. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyél B-vitaminban gazdag ételeket addig is, karbantartja az idegsejtjeidet és segít tanuláskor a jobb teljesítményben. Gugli a barátod. :)

Amúgy az a lényeg, hogy a reggelid laktató legyen, hogy ne éhezz meg, kávé helyett pedig inkább ajánlanám az étcsokit, zöldteát. Valamint az előtte lévő napokon igyál mindig sok vizet, ez is sokat segít a teljesítőképességeden.


És valóban vigyél magaddal vizet, szőlőcukrot, esetleg csokit.

2012. jan. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A laktató alatt azért nem azt értem, hogy túledd magad, mert akkor a vérellátás az agyad helyett a gyomrodra koncentrál... Legalább egy órával előtte fejezd be a reggelit.
2012. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát én ehettem tápanyagban dús ételt, csokit, szőlőcukrot, ihattam zöld teát, jól elcsesztem...
2012. jan. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!