Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy fessek fel egy lovat egy...

Hogy fessek fel egy lovat egy tortára?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek csinálok tortát, és díszítés képpen az ét csokival bevont tortára fehér csokival szeretnék egy lovat festeni.

2 variácón gondolkoztam, de nem tudom melyik lenne a jobb mert mindkettővel van egy kis problémám.

Az egyik lehetőség hogy a lovat kivágom egy kicsit vastagabb kartonból, egy folpackal teritett tálcára teszem, kiöntöm fehér csokiva.Az ha megszilárdult kiemelem a kartonból, rárakom a torta közepére és körbe öntöm az ét csokival.Itt az a problémám hogy az ét csokit ahogy egyengetem , nem-e fogom össze kenni a fehér csokit, meg a minta széle nem-e olvad el az ét csokitól.


A másik lehetőség ami eszembe jutott, hogy sütőpapírból vágom ki a lovat, a kivágott papírt ráfektetem a már bevont tortára, és úgy simítom rá a fehér csokit, és ha elveszem a papírt megmarad a minta.Na de hogy rögzítsem a sütőpapírt úgy hogy amikor kenem rá a fehér csokit ne mozduljon el, viszont szépen le is tudjam szedni miután a fehér csoki is megkötött?


Vagy esetleg van egyéb ötletetek?


2012. jan. 15. 07:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy!Köszi! :)
2012. jan. 21. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!