Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha a túrótorta lapjaira, a...

Ha a túrótorta lapjaira, a túró alá banánt rakok, díszíteni pedig meggyel fogok, akkor nem lesz rossz íze? Vagy nem túlzás rá 2 fajta gyümölcs?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 20:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem sok. Igaz én a krémbe, rétegek kozé nem szoktam gyumolcsot rakni, de tobb félével diszítem. Van h 5-6 féle gyunolcs is van rajta. Lényeg h az ízek passzoljanak
2012. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És a banán meg a meggy passzol egymáshoz? Akkor én se rakjak a krém alá banánt?
2012. jan. 20. 20:40
 3/16 anonim ***** válasza:
Rakhatsz nyugodtan. Én is raktam egyszer mandarint a krémbe. El nem rontja. És sztem a 2 íz megy egymáshoz, de ha nem vagy biztos. Egy kevés krémbe teszel mind a kettot és megkostolod
2012. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát a meggy nekem annyira nem jön be,csak lesz a tortán 1 marcipán szív,és ahhoz a piros jól mutat... Na meg remélem a barátomnak ízleni fog. :)
2012. jan. 20. 20:50
 5/16 anonim ***** válasza:
Jól mutat az a rózs a banánnal is :D
2012. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Majd holnap kiderül,hogy milyen lesz. Lehet,h nagyon béna lesz,mert még sose csináltam tortát. De amúgy 3 lap,meg 1csomó túrós-tejszínes krémmel nem lesz túl magas az a torta? És ugye nem fog összenyomódni,mikor kiszelem?
2012. jan. 20. 21:02
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A krémbe tegyél zselatint. A lapzselatin nekem bevélt és a csomagoláson rajta van h kell megcsinálni. Am sztem ha a barátodnak csinálod, o csak orulni fog ha jó magas lesz. :D
2012. jan. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Olyat vettem,hogy étkezési zselatin. Az is jó? Bocsi a sok hülye kérdésért,de azt akarom,hogy minden tökéletes legyen...
2012. jan. 20. 22:18
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen jó bele az is. le van sztem annak a csomagján is írva h hogy kell használni. A lapzselatint azért mondtam mert nekem nagyon bevált és konnyu kezelni. De ha már azt vettél az is tokéletes. Amúgy a krémet csak akkor tedd a tortába h ha látod h meghúz a krém. Ha lassan kezdi osszefogni a zselatin akkor várj kicsit, de ha gyors akkor kend azonnal.

Amúgy bármilyen kérdésed van nyugodtan írj rám privátban. Ha itt vagyok akkor szivesen válaszolok

2012. jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tudnál mondani valami finom túrós krém receptet hozzá? :) A múltkor úgy csináltam,h a túrót,a habtejszínt,citromlét,cukrot összekevertem,raktam bele 1 habfixálót,és ennyi. Könnyű,de azért finom. Csak akkor kekszre raktam rá...
2012. jan. 20. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!