Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek ezt a krumplipogác...

Szerintetek ezt a krumplipogácsát sütőben is kisüthetem (olaj nélkül)? Ehető lesz akkor is? Muszáj mindenáron forró olajban kisütni?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 22. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem pogácsa hanem krumplisfánk. A fánkot kell olajba sütni . Sütöben nem lehet.A pogácsát pedig csak sütőben lehet sütni...
2012. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


Megtaláltam amit kerestem, ezt a pogácsát sütőben sütik.


Köszi a választ!

2012. jan. 22. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt a fajta krumplis pogácsát nem ismerem, amit én szoktam sütni abba margarin is kell.

50 dkg krumpli, 50 dkg liszt és 50 dkg margarin és persze só. Ezt is csak össze kell gyúrni és forró sütőben sütni. Nagyon finom és gyors.

Amit te irsz az hasonló, de nincs benne margarin, ettől szerintem kicsit száraz lesz.

2012. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet!
2012. jan. 22. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagymamám ilyet szokott csinálni, és ő van amikor olajban süti (lekvárral esszük) van amikor sütőben süti, ilyenkor kicsit sósabb tésztát csinál.
2012. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!