Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egy étteremben a mosogatói...

Egy étteremben a mosogatói munkakör mennyire nehéz? Csak az edények mosogatása (fekete, fehér mosogató hivatalosan) a feladata vagy a konyha illetve a konyhaz eszközök (pl. tűzhely, mikro, sütő stb. ) tisztántartása?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden eszköz neked kell takaritani. a nagy méretü edényektöl kezdve a pohárig bezárolag.
2012. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
elég nehéz fizikai munka, szétmegy a bőröd, káros anyagokat is belélegezhetsz és lehet, hogy mindenki ugráltatni fog, hogy most ez kell sürgősen, most az és így tovább
2012. jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mónika 72 válasza:
Ahol én dolgoztam,ott a fehér,a fekete mosogató,plussz a zöldség előkészítő,ezek takaritása,felmosása.Szakácsoknak segiteni,és ezt egy ember csinálja.Megállás nélkül h-p-ig napi tíz órában.
2012. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy dolgoztam hogy fehér-fekete mosogatás, konyha takarítás, zöldségek előkészítése, plusz egyébb munkák a szakács keze alá.De nem egyszer elő fordult hogy tálalni is én tálaltam.

De voltam olyan helyen is, ahol tényleg csak a fehér mosogatást kellet megcsinálnom, azt is géppel.

2012. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Forgalom,as fõnök függö.ha son a melo mosogatsz,ha kevés ki segitesz.
2017. jan. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!