Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A marha steaket milyen húsból...

A marha steaket milyen húsból kell készíteni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
bélszin
2012. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
lehet hátszínből is, de amúgy a steak szeletet jelent, így lehet bármilyen húsból , így borjúbúl, sertésből de pulykából is szép sütésre alkamas szeleteket vágni.
2012. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
l7.l5-ösnek! A kérdező a marha steaket kérdezte. Én még nem hallottam marha húst pulykából késziteni!
2012. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a mondat elején megválaszoltam, hogy lehet hátszínből is... a többi csak kiegészítés volt, sajnálom, ha Neked nem jött le.
2012. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mivel a steak többnyire úgy készül, hogy nyers része is marad (ha nem jól átsütve eszed) ezért DISZNÓ HÚSBÓL SZIGORÚAN TILOS! hacsak nem akarsz valami jó kis fertőzést. abban az esetben, ha jól átsütöd, akkor én kérek elnézést.
2012. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!