Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ajánlanátok 25 dkg túróból...

Ajánlanátok 25 dkg túróból elkészíthető süti receptet? Ami gyorsan, könnyen, olyan összedobálósan megvan.

Figyelt kérdés
köszönöm
2012. febr. 1. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én túrókrémet csinálnék, tejföllel,cukorral vaníliáscukorral jól összekeverném. Plusz egy kis citromhéj bele :)
2012. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
túrógombóc
2012. febr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25 deka túró, 25 deka cukor, 25 deka liszt, 2 tojás, fél sütőpor, 1 vaniliáscukor(ha van) kevés reszelt citromhéj(ha van)1deci tej. Elkevered a tojást a cukorral meg a túróval, hozzáteszed a sütőporral elkevert lisztet, hozzá kevered a tejet. Előmelegített sütőben sütöd.( mert a sütőporosakat mindig)
2012. febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!Ehhez kell még néhány hozzávaló,de ha vvan hozzá mindened próbáld ki,mert isteni finom!

[link]

2012. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm az összes választ!!
2012. febr. 1. 12:38
 6/9 anonim ***** válasza:

túrós muffin.

szerintem a legfinomabb, és legpuhább.

12 db-hoz:

15 dkg cukor, 15 dkg liszt, 15 dkg olvasztott margarin, 2 tojás, 1 cs. vaníliás cukor, fél cs. sütőpor, 25 dkg túró. + mazsola, ha van. ha túl sűrű pici tejjel hígítsd.

:)

hamar megvan a kikeverés, sütés 20 perc.

2012. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a muffin receptet is. Kérdésem lenne, hogy margarin felét helyettesíthetem vajjal?
2012. febr. 1. 15:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló által írt módon elkészítve kb. 12-14 db túrós-palacsintába pont elég, és én imádom.
2012. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem igen. néha nekem sincs annyi margarin, amennyi kéne, olyankor vajjal pótolom. :D

vagy csinálj túrófánkot. az is fincsi, és egyszerű!

[link]

2012. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!