Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A SugarShop (Bp) tortái...

A SugarShop (Bp) tortái gyönyörűek, de ilyen finomak is?

Figyelt kérdés

2012. febr. 5. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, baromi finomak! Minden szülinapra onnan rendelünk, de amilyen szépek és finomak annyira borsos az áruk is! Nagyon meg kell fizetni, de én szerintem megéri, borzasztó finom! Én csak ajánlani tudom!
2012. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod, ezt jó hallani!!!! Esetleg ízeket tudnál ajánlani? Én a belga csokis ízt, főzött csokikrém marcipánréteggel/marcipángolyókkal, a málna és az erdei gyümölcs ízeket néztem ki. Kóstoltad már?
2012. febr. 6. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon finomak! Én amerikai csokis tortát szoktam kapni marcipánréteggel. Vajas csokikrém (a főzöttet nem szeretem :D) és isteni finom!! Nagyon tömény mondjuk, úgyhogy sokáig tart. De megéri az árát.
2012. febr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!